Giuliano

Prečo je práve dnešok venovaný ženám?

Prečo je práve dnešok venovaný ženám?

Dátum 8.3. by mal mať v kalendári poznačený každý muž. Potešte dnes ženy vo svojom okolí, kúpte im kyticu alebo bonboniéru a pozvite svoju milovanú na večeru nám do Giuliana. Na tento špeciálny večer sme si pre vás pripravili dve verzie jedál, ku ktorým dostanete zákusok, prípitok aj prekvapenie. Jediné, čo musíte urobiť vy, je robiť jej príjemnú spoločnosť. My sa o vás postaráme!

A kde sa vlastne tento sviatok vzal? História MDŽ sa traduje až do začiatkov 20. storočia, kedy v Amerike demonštrovali krajčírky proti diskriminácii žien v práci. V tento deň sa začala oslavovať ženskosť a muži odvtedy 8.marca venujú nežnému pohlaviu špeciálnu pozornosť. Už vyše 100 rokov obdarúvajú svoje manželky, dcéry, mamy, sestry a dávajú im najavo svoju lásku.

Dnes tento sviatok oslavuje 107. výročie, no mnohí mu stále nevenujú patričnú pozornosť. Aj preto vás týmto článkom chceme inšpirovať, aby ste svoju drahú aspoň dnes obskakovali a dopriali jej romantický večer bez varenia. Príjmite naše pozvanie do Giuliano Pizzeria Ristorante.